Іван Князевич

Інтернет маркетолог/Digital Nomad

Мені трішки більше 20ти років. Я являюсь засновником сайту Open2World.com. Основна моя діяльність це інтернет маркетинг, саморозвиток та самостійні довготривалі подорожі.

Ольга Дужак

Блогер. Freelancer

Привет всем! По образованию я географ, поэтому неудивительно будет, если я скажу, что обожаю путешествовать и открывать для себя новые страны.

Для кого створений ресурс Open2World?

Цей онлайн ресурс створений для людей, котрі хочуть подорожувати або уже подорожують. Для людей котрі уже мають власний бізнес або ж просто хочуть стати вільними, не прив’язаними до робочого місця та хочуть займатись онлайн-підприємництвом. Людям, котрі не люблять топтатись на місці, а постійно прагнуть до пошуку чогось нового. Якщо Ви шукаєте інформацію про подорожі та онлайн заробіток(в часності інтернет маркетинг та рекламу в інтернеті) – ви потрапили у правильне місце. Тут ви знайдете масу корисної інформації з життєвого лайфстайлу нового покоління вільних людей.

Для чого створений Open2World?

Подорож змушує дивитись на світ під іншим кутом.  А це, в свою чергу, дає хороший поштовх до саморозвитку. Хороша нація – розумна нація. Та для подорожей потрібні кошти, а для довготривалих подорожей – знання, як заробляти онлайн. Цей ресурс створений для того, щоб ви рухались разом з нами, в плані саморозвитку, подорожей та на шляху до мети.

Ми будемо ділитись своїми знаннями та досвідом, таким чином допомагаючи людям стати більш щасливими та успішними. На нашу думку, краще вчитись на чужих помилках (хоча і на своїх також потрібно), щоб досягнути кращого результату.

Плюс, так ми можемо систематизувати власні знання, що веде нас до постійного професійного та власного вдосконалення та змушує нас рухатись вперед.

Якщо ви ще не підписались на нашу розсилку, то саме час це зробити. Адже я ділитимусь з вами крутими фішками, порадами та інформацією з сфери онлайн заробітку, в часності інтернет маркетингу, та Facebook реклами, а Оля даватиме вам круті поради та цікаві статті з наших довготривалих подорожей.

Маєте запитання чи бажаєте познайомитись ближче? Залиште коментар, ми з радістю вам відповімо