Іван Князевич

Іван Князевич

Я онлайн підприємець, а також цифровий кочівник. Основна сфера діяльності це стратегічний інтернет маркетинг та реклама. Основна ціль в житті – це можливість бути вільним в повному її проявленні. Як в фінансовому, матеріальному, географічному. Саме на цих принципах і будую власні бізнеси.

Допомагаю підприємцям збільшити прибутки від власного бізнесу при цьому зменшуючи витрати часу на операційні процеси. Шляхом надання послуг по налаштуванню рекламних кампаній, тренінгово навчальних програмах та консультацій.

Трішки про мене читайте тут:

Почну, мабуть, з не так уже і далекого 2012-го. За хороших, і не дуже обставин я поїхав в США. На той час мені було 20 років. Їхав я сам, без друзів і підтримки. Хоча мало хто вірив у те, що я це зроблю. Щоб поїхати в США, мені довелося кинути університет. Точніше, я взяв академ відпустку, на 6 місяців. Причому отримав її за 4 години до від’їзду. Все що я взяв з собою – це $500 та малий наплічник, з котрим ходив до університету.  Так почалась моя перша довготривала подорож.

Після трьохмісячного перебування в США, мені здалось, що я знаю занадто мало про цю країну. Я побачив можливості для власного розвитку та росту, а також хотілось краще дослідити цю чудову країну. Мені прийшлося вибирати між тим , щоб залишитись в США та махнути рукою на 3 роки навчання в університеті, чи попрощатись з Штатами, та повернутись до університету. Я вибрав перший варіант. Таким чином, я змінив візу та продовжив свою подорож майже на 2 роки. За цей час, я і моя чудова дівчина Оля, об’їхали майже усі штати.

Не скажу, що в США все було гладко і легко. Є така думка, що там гроші ростуть на деревах J Насправді, це помилкове твердження – жити там тяжко. Якщо у тебе нема грошей – ти ніхто. Та без грошей там живуть тільки ледарі. Можливостей заробити в США чимало. Головне – віра у власні сили та наполегливість. І щоденний труд.

Після повернення в Україну, постало питання, чим займатись далі? Я повернувся в університет. А паралельно почав вникати в тонкощі інтернет-маркетингу (за освітою я мав бути інженером). Завдячую цьому декільком людям, про котрих напишу окрему статтю. Люди, котрі змінили моє життя. Через 4 місяці «протирання штанів» , я зрозумів, що просто витрачаю час. Зібрав рюкзак і ми поїхали в Азію (я і Оля). Там почав працювати з людьми, котрі давно варяться в темі онлайн-підприємництва, та інтернет-маркетингу.

За доволі короткий термін, я ще краще прокачав себе у плані професійних навичок  інтернет-маркетолога та онлайн-підприємництва. Яким чином стався такий швидкий ріст в плані навчання та навичок? Перебування в оточенні людей, котрі давно цим займаються. Ще в США я зрозумів одну чудову річ. Хочеш чогось навчитись чи досягнути? Тоді йди до того, хто вже це зробив або займається цим. Учитись потрібно у професіоналів-практиків, а не теоретиків. І що найголовніше – за знання потрібно платити (не обов’язково грошима).

Так, уже декілька років я займаюсь інтернет-маркетингом. До мого багажу знань входить багато різноманітних функцій, котрі повинен знати інтернет-маркетолог  та просто онлайн-підприємець. Наразі я розвиваю декілька проектів. У сфері інформаційних продуктів, рекламних та маркетингових послуг, а також у сфері E-Commerce.

Одним з основних моїх занять (в котрих я являюсь експертом і з котрого розпочинав свій шляї)  – це налаштування та створення рекламних кампаній в інтернеті. В більшості, це рекламні площадки Facebook та Instagram. Але це тільки верхівка айзберга. А значна частина моєї роботи це саме комплексний інтернет маркетинг та стратегічне планування.

Саме цей вид діяльності дає мені можливість насолоджуватись життям, подорожуючи по світу, та шукаючи нові ідеї для розвитку.

Якщо у Вас є питання, щодо наших подорожей, онлайн-підприємництва чи інтернет-маркетингу, чи будь-які інші — звертайтесь не соромлячись. Долучайтесь в друзі.

Я в Соц мережах: Facebook, Instagram, YouTube